EYÜP SABRİ TUNCER AMBER SIVI SABUN 500 ML

EYÜP SABRİ TUNCER Ürünleri El Sabunları Modelleri
Ürün Kodu: 8691685014820
  • 15,00TL

%100 doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer Amber Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük temizliğinde kullanılır.

Cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir, yumuşatır ve mükemmel bir bakım sağlar.

Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Eyüp Sabri Tuncer Amber Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun 500 ml, yapısı itibari ile kolayca köpürür, kullanımı kolay ve pratiktir.

Doğal zeytinyağlı formülü, Amberin mistik kokusu ile zenginleştirilmiştir.

Mistik kokusunu doğunun ihtişamlı saraylarından alan Amber, size lüks, sıcak ve karşı konulmaz bir davette bulunuyor.


Mineral içermez.

Hayvansal yağlar içermez.

Petrokimya ve türevlerini içermez.

Gluten içermez.

Paraben içermez.


‘’Formülünde hiçbir hayvansal içerik bulunmadığı uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılan test sonuçları ile kanıtlanarak Avrupa Vegan ve Vejetaryenler Birliği tarafından verilen V-Label ile sertifikalandırılmıştır.


Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılır.

Mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kullanım Ömrü: Kapak açıldıktan sonra 12 ay

Yurtiçi İade Prosedürü:

Faturanın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Kargo ile tarafımıza iade gönderebilirsiniz.  

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. 
 

İade Şartları:

Satın aldığınız ürünü (hijyen kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

    Kötü           İyi