Return And Changing Conditions

Ürünümü iade etmek istiyorum, iade şartları nelerdir?


Satın aldığınız ürünü (gelinlik,bindallı ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7gün içerisinde iade edebilirsiniz.Kolye ve diğer takı ürünlerinde iade malesef kabul edilmemektedir.Gelinlik,bindallı ve abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.
Yurtiçi İade Prosedürü:


Ürünü teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) MNG Kargo ile peşin ödemeli olarak iade yapabilirsiniz.


Eğer kapıda ödeme ve banka kartı seçeneği ile sipariş verdiyseniz; 0552 204 64 74 no’lu müşteri destek hattıyla iletişime geçebilirsiniz.


Ücret iadesi yapılırken kargo masrafı ve kapıda ödeme ile satın alındıysa,kapıda ödeme masrafları düşülerek hesabınıza havale işlemi gerçekleştirilir.


İade Adresi:


AYDIN IŞIK GİYİM MODA TEKSTİL ÜRÜNLERİ


Adres : Akdeniz Mh. Mimar Kemalettin Cd. No:89/51 Konak/İzmir


Telefon : 0552 204 64 74


İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS’i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir.İade süreciniz ile ilgili yetkililerimiz size geri dönüş sağlayacaklardır.